Kids Studio Gdynia

Al.Zwycięstwa 197/1
Gdynia

Pole Dance Junior

Zajęcia Pole Dance Junior przeznaczone dla młodszych osób (7+) mające na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Pole Dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa.

Co pole dance da Twojemu dziecku?

  • taniec na rurze pomoże Ci to osiągnąć wymarzone zdrowe, silne, wysportowane ciało szybciej, niż tradycyjny fitness, a przy tym nie obciąży tak Twoich stawów.

  • uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.

  • Pole Dance to doskonały sposób na pokochanie siebie i swojego ciała. Zapomnij o słowie „akceptacja”, czas na miłość własną! Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość i dobrze zarysowane mięśnie – nic dziwnego, że chce się z dumą  prezentować takie rzeczy światu;)

Co zabrać na pierwsze zajęcia?

Na trening zabierz:  krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.